سیم و کابل کسری

نمایندگی اصلی و رسمی برند کسری در لاله زار

 

09122804263

نورصالحی

فروشگاه سیم و کابل

لیست قیمت سیم و کابل کسری

کابل زمینی ۱.۵*۲تماس بگیریدکابل زمینی ۲.۵*۲تماس بگیرید
کابل زمینی ۴*۲تماس بگیریدکابل زمینی ۶*۲تماس بگیرید
کابل زمینی ۱۰*۲تماس بگیریدکابل زمینی ۱۶*۲تماس بگیرید
کابل زمینی ۲۵*۲تماس بگیریدکابل زمینی ۱.۵*۳تماس بگیرید
کابل زمینی ۲.۵*۳تماس بگیریدکابل زمینی ۴*۳تماس بگیرید
کابل زمینی ۶*۳تماس بگیریدکابل زمینی ۱۰*۳تماس بگیرید
کابل زمینی ۱۶*۳تماس بگیریدکابل زمینی ۱۶+۲۵*۳تماس بگیرید
کابل زمینی ۱۶+۳۵*۳تماس بگیریدکابل زمینی ۳۵+۷۰*۳تماس بگیرید
کابل زمینی ۵۰+۹۵*۳تماس بگیرید  
کابل زمینی ۱.۵*۴تماس بگیریدکابل زمینی ۲.۵*۴تماس بگیرید
کابل زمینی ۴*۴تماس بگیریدکابل زمینی ۶*۴تماس بگیرید
کابل زمینی ۱۰*۴تماس بگیریدکابل زمینی ۱۶*۴تماس بگیرید
کابل زمینی ۲۵*۴تماس بگیریدکابل زمینی ۳۵*۴تماس بگیرید
کابل زمینی ۱.۵*۵تماس بگیریدکابل زمینی ۲.۵*۵تماس بگیرید
کابل زمینی ۴*۵تماس بگیریدکابل زمینی ۶*۵تماس بگیرید
کابل زمینی ۱۰*۵تماس بگیریدکابل زمینی ۱۶*۵تماس بگیرید
کابل زمینی ۲۵*۵تماس بگیریدکابل زمینی ۳۵*۵تماس بگیرید
کابل زمینی ۱.۵*۷تماس بگیریدکابل زمینی ۱.۵*۱۰تماس بگیرید
کابل زمینی ۱.۵*۱۲تماس بگیریدکابل زمینی ۱.۵*۱۶تماس بگیرید
کابل زمینی ۱.۵*۱۹تماس بگیریدکابل زمینی ۱.۵*۲۴تماس بگیرید
کابل مهار دار ۱.۵*۱۲تماس بگیریدکابل مهار دار ۱.۵*۱۶تماس بگیرید
کابل افشان ۰.۵*۲تماس بگیریدکابل افشان ۱*۲تماس بگیرید
کابل افشان ۰.۷۵*۲تماس بگیریدکابل افشان ۱.۵*۲تماس بگیرید
کابل افشان ۲.۵*۲تماس بگیریدکابل افشان ۴*۲تماس بگیرید
کابل افشان ۶*۲تماس بگیریدکابل افشان ۱۰*۲تماس بگیرید
کابل افشان ۱۶*۲تماس بگیریدکابل افشان ۰.۵*۳تماس بگیرید
کابل افشان ۰.۷۵*۳تماس بگیریدکابل افشان ۱*۳تماس بگیرید
کابل افشان ۱.۵*۳تماس بگیریدکابل افشان ۲.۵*۳تماس بگیرید
کابل افشان ۴*۳تماس بگیریدکابل افشان ۶*۳تماس بگیرید
کابل افشان ۱۰*۳تماس بگیریدکابل افشان ۱۶*۳تماس بگیرید

محصولات سیم و کابل کسری

تحویل فوری
مشاوره تخصصی
فروش عمده و قیمت همکاری

برای مشاوره رایگان و استعلام بهترین قیمت ها باما تماس بگیرید

نور کابل عرضه کننده انواع سیم و کابل از برترین برندهای بازار

معرفی برند کسری

شرکت تولیدی سیم و کابل کسری الکتریک ماهان با نام تجاری ( سیم و کابل رویان ) سال ۱۳۸۹ پس از اخذ مجوزهای لازم از وزارت صنایع در شهرک صنعتی شرق سمنان، واقع در استان سمنان شروع به فعالیت نموده است. هدف از تاسیس این شرکت، تولید انــــواع سیم و کابـــل‌های برقی و تلفنی، انواع کابل‌های تخصصی ابزار دقیق، کواکســیال، کابل‌های شبکه، کابل‌های انتقال اطلاعات جهت مصارف ساختمانی، صنعتی، تجاری، ایجاد اشتغال در منطقه و تلاش در راستای رهایی کشور از وابستگی به بیگانگان و تامین نیازهای ضروری کشور به این گونه محصولات می‌باشد. جهــت حمایت از صنعتگران کشور حتی الامــکان سعی شده است که از ماشین آلات تولید داخلی برای فرآیند تولید استفاده شود.

 

مزیت برند کسری نسبت به سایر برندها

از جمله مزایای برند کسری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کابل کسری

بالاترین درصد تخفیف

برای استعلام قیمت ها با ما تماس بگیرید

سیم نسوز کسری

سیم برق نسوز از جمله سیم‌هایی است که دارای پوشش ضد آتش بوده و در مدل‌های مختلف تولید شده است. سیم نسوز با عایق پی‌وی‌سی می‌تواند تا دمای ۹۰ درجه سانتی گراد را نیز تحمل کند. به همین دلیل در مواردی مانند هیتر‌های الکتریکی و اجاق‌ها و تنور‌های برقی استفاده می‌شود. برخی دیگر از سیم‌های برق نسوز دارای روکش فایبرگلاس هستند و دمای ۷۵۰ درجه سانتی گراد را تحمل می‌کنند.

کابل برق ۲ در ۴ کسری مدل افشان
سیم نایلون ۲ در ۱ کسری

سیم کیسه ای کسری​

سیم کیسه ای از جمله سیم‌هایی است که تحت عنوان سیم افشان خشک خوانده می‌شود و دارای عایق پی‌وی‌سی است. به صورت موازی در کنار هم قرار می‌گیرند و در نهایت عایق از جنس پی‌وی‌سی آن را می‌پوشاند. کابل کیسه ای می‌تواند به عنوان کابل تغذیه‌ای استفاده شود. از کاربردهای این سیم می‌توان به کابل پاور تجهیزات تصویری و صوتی و کابل پاور تحهیزات اداری اشاره نمود.

برند کسری انواع سیم کیسه ای را تهیه و تولید می‌کند. کسری از برندهای ایرانی است و با کیفیت‌ترین سیم و کابل را ارائه می‌دهد. برای تهیه و خرید سیم کیسه ای کسری اصل به نمایندگی‌های معتبر مراجعه نمایید. سیم و کابل ستایش یکی از فروشگاه‌های اینترنتی است که انواع تجهیزات الکتریکی را ارائه می‌دهد. برای تهیه و خرید و اطلاع از لیست قیمت انواع سیم کیسه ای با ما همراه باشید. 

سیم نایلونی کسری​

سیم نایلونی، جزء سیم‌های دو رشته محسوب می‌شود. این دو رشته به صورت فاز و نول ارائه می‌شوند. سیم نایلونی در وسایل برقی با توان مصرفی کم مانند اتو، لوستر‌ها و سیم سیار استفاده می‌شود. سیم برق نایلونی کسری از دو رشته نازک تهیه شده است و در ابعاد و اندازه‌های مختلف تولید شده است. سیم نایلون کسری دارای روکش سفید رنگ است. مهم‌ترین نکته در خصوص این سیم قرار دادن در محیط امن و دور از ضربه و رطوبت است؛ چرا که کاملا ظریف و حساس طراحی شده است و هر گونه مشکلات محیطی به آن آسیب وارد می‌کند.

به همین دلیل سعی کنید از حرارت بالا و مواد شیمیایی کاملا دور باشد. این سیم در ابعاد 0.5 * 2، 0.75 * 2، 1 * 2، 1.5 * 2، 2.5* 2 عرضه می‌شود. سیم‌های نایلونی در حلقه‌های 100 متری بسته بندی می‌شود و به فروش می‌رسد. تا حد امکان سعی کنید؛ برای استعلام قیمت دقیق و به روز سیم نایلونی کسری به فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های معتبر مراجعه نمایید. قیمت ‌سیم نایلونی بسته به سایز از 300 هزار تومان تا 900 هزار تومان متغیر است. استاندارد این سیم ISIRI(607)41 می‌باشد.

سیم نایلون ۲ در ۱.۵ کسری
کابل برق ۳ در ۰.۵ کسری مدل افشان

کابل خشک کسری​

کابل خشک کسری از سیم‌های آلومینیومی ‌مسی است و به دو صورت عایق دار از جنس پی‌وی‌سی و بدون عایق ارائه می‌شود. این کابل‌ها از انعطاف پذیری کمی‌برخوردار هستند و دارای ولتاژ اسمی‌300 تا 500 ولت می‌باشند. ابعاد این کابل بسته به سطح مقطع متفاوت از 0.5، تا 1 متغیر است. مدل‌های دیگری از این کابل وجود دارد که دارای ولتاژ اسمی ‌450 تا 750 بوده و ابعاد سطح مقطع آن از 1 میلی متر بیشتر است. در اصطلاح کابل‌هایی وجود دارد که تحت عنوان NYY خوانده می‌شود و دارای استاندارد VDE است. کابل خشک در موارد مختلفی مانند سیم کشی ساختمان استفاده می‌شود. این کابل به دلیل داشتن تنوع بالا و مقاومت فوق العاده در موارد مختلف استفاده می‌شود.

از مهم‌ترین ملاحظاتی که در استفاده از این کابل مد نظر است؛ عدم دفن آن در زمین و زیر بتن می‌باشد. برند کسری این کابل را کاملا مطابق با استاندارد‌های ملی و بین المللی طراحی و تولید کرده است. برای تهیه و خرید انواع کابل خشک کسری به نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های معتبر مراجعه نمایید. سیم و کابل ستایش از جمله فروشگاه‌های ارائه دهنده محصولات این برند است. ابعاد این محصول کاملا متنوع و به صورت ۱۶ * ۱، ۳۵ * ۱، ۹۵ * ۱، ۷۰ * ۱، ۲.۵ * ۲، ۶ *۲، ۲۵ *۲، ۱۶ * ۲، ۶ * ۳، ۱۶ * ۳، ۳۵ * ۳، ۱۶ + ۳۵* ۳، ۳۵ + ۷۰* ۳، ۱ * ۴، ۱.۵* ۴، ۴ * ۴، ۱۰ * ۴، ۲۵ * ۴، ۱.۵ * ۵ ارائه می‌شود.

کابل افشان کسری

کابل افشان از چند رشته سیم نازک از جنس مس تشکیل شده که با هم پیچ خورده و به هم چسبیده شده اند.‌هادی و عایق این کابل بسیار نرم و انعطاف پذیر است که آن را برای هر صنعتی قابل استفاده کرده است. سطح مقطع آن شامل تعداد قابل توجهی سیم با قطر نازک است که باعث شده نسبت به سیم‌های دیگر دوام کمتری داشته باشد. بنابراین از آن نباید در شرایط سخت فیزیکی استفاده کرد. اما این سیم شعاع خمش بالایی دارد و می‌توان آن را به میزان قابل توجهی بدون آسیب به سیم خم کرد.

سیم برق ۱ در ۴ کسری مدل افشان
کابل برق ۳ در ۴ کسری مدل افشان

سیم افشان کسری

سیم افشان یک سیم تک رشته ای است که همانند کابل افشان، قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد. پیچیدگی سیم‌های مسی در این محصول باعث می‌شود تا طول سیم و مقاومت الکتریکی آن بالا رود. از انواع سیم افشان بر اساس نوع‌هادی می‌توان به سیم افشان آلومینیومی، سیم افشان مسی و سیم افشان آلومینیومی با پوشش مسی اشاره کرد. ولتاژ تست در سیم‌هایی با ولتاژ 300 تا 500 برابر با 2000 ولت و در سیم‌های با ولتاژ نامی 450 تا 750 برابر با 2500 ولت است. اگر عباراتی چون AF و یا MH روی این سیم‌ها درج شده باشد، به معنای افشان بودن سیم است.

قیمت و خرید سیم و کابل کسری در نمایندگی لاله زار

سیم و کابل کسری یکی از برندهای معتبر تولید کننده سیم و کابل است که با ۲۰ سال تجربه، جایگاه ویژه ای درمیان رقبا پیدا کرده است. محصولات این شرکت با بالاترین کیفیت و به روزترین تجهیزات تولید می‌شوند و توانسته اند بخشی از نیازهای کشور را تامین کنند. 

قیمت سیم و کابل برق یه عوامل مختلفی چون کیفیت، جنس، متراژ، قطر، متریال به کار رفته، نوع سیم و نوع غلاف بستگی دارد. همچنین فلز تشکیل دهنده سیم و کابل‌ها از مس است که قیمت جهانی بر آن تاثیر مستقیمی می‌گذارد. از طرف دیگر، عایق پوشش دهنده مغز مسی از پلیمر تشکیل شده و هرچه از جنس مرغوب‌تری باشد قیمت بالاتری دارد.

سیم و کابل کسری دارای ویژگی‌های بسیاری چون کیفیت و تنوع بالا است که مطابق با استانداردهای بین المللی تولید شده اند. این محصولات با کارایی بالایی که دارند، نیازهای مختلفی چون کابل کشی برق، شبکه و تلفن را پوشش می‌دهند. اما برای دسترسی به این تنوع بالای محصولات باید به کجا مراجعه کرد؟ مطمئنا خرید از یک فروشگاه محلی نمی تواند تمامی این محصولات را در اختیار شما قرار دهد. بنابراین بهتر است به عاملیت مجاز فروش محصولات کسری در لاله زار مراجعه نمایید.

استعلام قیمت و سفارش