کابل افشان
کابل افشان و کاربردهای آن
اکتبر 15, 2022
کابل آلومینیومی
کابل آلومینیومی و کاربرد انواع آن
اکتبر 16, 2022

مزایا و معایب کابل افشان

کابل افشان لاله زار

کابل افشان لاله زار

کابل افشان لاله زار، در عملکرد عالی هستند و طراحی آسانی دارند. با سفارشی سازی می‌توانید هر کابل معمولی را به کابل افشان تبدیل کنید. مزایای کابل‌های افشان عبارتند از:

1- صرفه جویی در فضا

قبلاً گفته شد که چگونه کابل‌های افشان به ما در صرفه جویی در فضا کمک می‌کنند. سیم افشان برای مکان‌هایی که نیاز به ذخیره سازی و نصب مقدار زیادی سیم وجود دارد، مفید است. هرچه این سیم‌ها کارآمدتر باشند، نتایج بهتری خواهید گرفت. تصور کنید سه سیم جداگانه را برای انتقال برق، داده‌ها و سیگنال‌های صوتی نصب کنید. اکنون می‌توانید کابل خود را طوری سفارشی کنید که تمام سیم‌ها را در یک کابل نگه دارد.

2- بهبود عملکرد کابل

کابل‌های افشان در برابر آسیب‌های شدید مقاوم هستند. آنها می‌توانند فضاهای کوچکی را پوشش دهند و بهترین تجربه کاربری را به شما ارائه دهند. از این رو، هیچ تداخل الکتریکی را ایجاد نمی‌کنند و در نتیجه عملکرد کابل را افزایش می‌دهند. می‌توانید بهترین نتایج ممکن را از این کابل‌ها به دست آورید زیرا ماندگاری بالایی دارند و حتی امکان استفاده موقتی را نیز فراهم می‌کنند.

3- مقاوم در برابر خوردگی

کابل‌های افشان در برابر خوردگی مقاومت بالایی دارند. آنها قدرت مکانیکی بیشتری به کابل می‌دهند که باعث افزایش طول عمر کابل می‌شود. این کابل‌ها به دلیل داشتن انعطاف پذیری بالا، بسیار کاربر پسند هستند. این کابل‌ها می‌توانند طیف وسیعی از کاربردها را پوشش دهند و حتی پس از دریافت هرگونه صدمه سنگین، عملکرد یکنواخت خود را ادامه دهند.

4- فوق العاده انعطاف پذیر

برای تنظیم این کابل‌ها در هر مکانی، مشکلی نخواهید داشت. کابل افشان انعطاف پذیر است و می‌تواند هرگونه مشکلات مربوط به پیچش و خمیدگی را با آن حل کرد. نصب، مونتاژ و جداسازی این کابل‌ها بسیار آسان است. کابل‌های افشان می‌توانند فضای مصرف شده توسط کابل‌های استاندارد را کوتاه کنند. این مهم یک مزیت اضافی را برای سازماندهی بیشتر کابل‌ها به شما می‌دهد.

5- چند کاره بودن

کابل‌های افشان، ویژگی‌ها و عملکردهای متفاوتی دارند که باعث می‌شوند برای پروژه‌های موقتی که نیاز به مدیریت مناسب کابل دارند، بسیار ایده آل باشند. این کابل‌ها می‌توانند تمام سیم‌های سیگنال را حمل کنند و آنها را در زیر یک لایه محافظ و رسانا قرار دهند. چند کاره بودن باعث می‌شود بتوان از این سیم‌ها برای کاربردهای مختلف استفاده کرد.

 

معایب کابل افشان

  • مقاومت اهمی در کابل‌های افشان کمتر است .
  • از لحاظ هزینه‌ای گران هستند، زیرا هزینه‌های تولید آن‌ها به طور قابل توجهی بالاتر از دیگر انواع کابل‌هاست. این هزینه‌ها به دلیل فرآیند پیچیده تولید آنهاست.
  • کابل‌های افشان به دلیل خوردگی ناشی از عمل مویرگی، به احتمال زیاد متلاشی می‌‎شوند.
  • این کابل‌ها برای جلوگیری از تداخل الکترونیکی ایده‌آل نیستند، زیرا کانال‌های هوایی موجود بین هر رشته باعث می‌شوند تا اثر پوسته‌ای ایجاد شده از طریق میدان‌های مغناطیسی در طول سطح کابل تقویت شوند.

کابل افشان لاله زار موجود می باشد و می توانید خریدی با اطمینان و راحت را از قلب بازار با فروشگاه نورکابل بدون نگرانی انجام دهید لذت خرید کابل افشان لاله زار را با بهترین قیمت و اصل بودن جنس را با ما تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

استعلام قیمت و سفارش